LVSpēles fona bilde
Spēļu kategorijas
Subway Clash 2

Subway Clash 2

Spēle spēlēta: 612 reizes SPĒLĒT TAGAD

Izmēģini bezmaksas online spēli Subway Clash 2 kopā ar LVspeles.com. Šī ir viegli un ātri apgūstama bezmaksas spēle, kuras spēlēšanai nav nepieciešamas iepriekšējas iemaņas. LVspeles.com novēl izbaudīt un labi pavadīt laiku ar šo bezmaksas spēli. Neaizmirsti aplūkot un izbaudīt arī citas bezmaksas spēles no mūsu bezmaksas spēļu katalogā.

Sadaļā Action spēles atradīsi šo spēli un daudzas citas līdzīgas bezmaksas spēles, kuras kalpos kā lielisks brīvā laika pavadīšanas veids. Visas Mūsu Bezmaksas spēles var spēlēt pilnīgi bez maksas un no jebkuras vietas. Viss, kas Tev ir nepieciešams, lai spēlētu bezmaksas spēles, ir interneta pieslēgums un ierīce (dators/telefons/planšete). Bezmaksas spēles nav nepieciešams lejupielādēt savā iekārtā, tāpēc to spēlēšana ir pilnīgi droša un nekaitīga.

Maskavā ir pienākuši grūti laiku. Reliģiski-teroristiskais grupēju ir pārņēmis kontroli pār Maskavas metro. Grupējuma plāns ir ar radiāciju saindēt visu Krievijas galvaspilsētu. Krievijas speciālo uzdevumu vienībai ir dots uzdevums vienreiz un pār visām reizēm tikt galā ar šo teroristisko grupējumu. Speciālo uzdevumu vienībai ir dota brīva vaļa un ir atļauts izmantot jebkādas metodes. Iestājies speciālo uzdevumu vienībā un kļūsti par vienu no šiem drosmīgajiem kareivjiem. Esi viens no misijas Subway Clash 2 vīriem!