LVSpēles fona bilde
Atpakaļ

Backlinki

Backlinki

Backlinki jeb, kā to latviski varētu nosaukt, atsauce ir vienā mājaslapā izvietots links uz citu mājaslapu. Mājaslapām ar vairāk Backlinkiem ir tendence kotēties augstāk Googles meklētājā. Tas ir tāpēc, ka Google uzskata, jo vairāk atsauces, jo uzticamāks avots un mājaslapa. Latvijā mēdz backlinku rakstus dēvēt arī par apmaksātiem reklāmrakstiem.

Kādi Backlinki ir lietderīgi?

Kā jau visas atsauces, arī Backlinki var būt lietderīgi un nelietderīgi. Iedomājaties, ja Jūs savā Maģistra darbā izmantojat atsauces tikai no zemas kvalitātes pētījumiem vai pat vienkāršiem “dzeltenās preses” žurnāliem. Neviens nekad neuzskatīs Jūsu Maģistra darbu par labu un uzticamu. Tieši tas pats ir ar Google meklētāju. Google meklētājs izvērtē katru mājaslapu un baslstoties uz atsaucēm no citām mājaslapā tiek aprēķināts cik autoratīva un uzticama ir Jūsu lapa. Google seko un vairāk uzticas Dofollow tipa Backlinkiem jeb atsaucēm.

Kā izvēlēties labāko mājaslapu priekš Backlinkiem?

Googles meklētājs ņem vērā daudzus un dažādus faktorus, kā vērtēt mājaslapu uzticamību. Viens no galvenajiem faktoriem ir mājaslapas jeb domēna reitings. Jo augstāks domēna reitings, jo Google vairāk uzticas šai mājaslapai un, jo uzticamāka ir atsauce no šīs mājaslapas uz Jūsu mājaslapu. Mājaslapas reitingus var viegli pārbaudīt ar kādu no bezmaksas SEO jeb Googles meklētāja optimizācijas rīkiem.

Kur mājaslapā izvietot savus Backlinkus?

Bieži vien grāmatas pērkam pēc vāka vai izlasot tikai pirmo lapu. Tāpēc rakstnieki un izdevēji pievērš ļoti lielu uzmanību grāmatu vākiem un pirmajām lapām. Tas pats ir ar mājaslapām. Paši vērtīgākie Backlinki ir mājaslapas pirmajā lapā (Homepage). Homepage vienmēr ir ar vislielāko tīmekļa adreses reitingu Googles meklētājā no visiem mājaslapas URL. Pati svarīgākā un lietderīgākā vieta, kur var izvietot atsauci uz Jūsu mājaslapu, ir Homepage Footer. Šajās mājaslapas vietā vienmēr glabājas pati svarīgākā informācija par mājaslapu.  Tieši tāpēc ir vērtīgi izvietot atsauces uz savu mājaslapu tieši kādā no atslēgas vietām.

Backlinku izvietošana un sadarbība ar LVSpēles.com

LVSpēles.com kolektīvs vienmēr ir atvērts jaunām sadarbībām vai Jums ir kāda unikāla biznesa ideja, tad varat ar mums sazināties – [email protected]. Kā arī LVSpēles.com piedāvā savā mājaslapā izvietot Backlinkus uz Jūsu mājaslapu. LVSpēles.com ir uzticama mājaslapa ar domēna reitingu virs 55. Tas nozīmē, ka Backlinki jeb atsauces no mūsu mājaslapas Google meklētājs uzskata par ļoti uzticamiem un drošiem. Mēs piedāvājam savā mājaslapā izvietot reklāmrakstus par jebkuru tēmu. Visi Backlinki ir Permanent Backlinki bez izvietošanas laika termiņa. 

Mūsu cenrādis:

Jūsu reklāmraksts ar Backlinkiem (vismaz 600 vārdi)100 eiro
Mūsu veidots reklāmraksts par Jūsu tēmu (vismaz 600 vārdi)125 eiro
Footer Backlinks ar logo200 eiro