LVSpēles fona bilde
Spēļu kategorijas
Drift City

Drift City

Spēle spēlēta: 1535 reizes SPĒLĒT TAGAD

Izmēģini bezmaksas online spēli Drift City kopā ar LVspeles.com. Šī ir viegli un ātri apgūstama bezmaksas spēle, kuras spēlēšanai nav nepieciešamas iepriekšējas iemaņas. LVspeles.com novēl izbaudīt un labi pavadīt laiku ar šo bezmaksas spēli. Neaizmirsti aplūkot un izbaudīt arī citas bezmaksas spēles no mūsu bezmaksas spēļu katalogā.

Sadaļā Sacīkšu spēles atradīsi šo spēli un daudzas citas līdzīgas bezmaksas spēles, kuras kalpos kā lielisks brīvā laika pavadīšanas veids. Visas Mūsu Bezmaksas spēles var spēlēt pilnīgi bez maksas un no jebkuras vietas. Viss, kas Tev ir nepieciešams, lai spēlētu bezmaksas spēles, ir interneta pieslēgums un ierīce (dators/telefons/planšete). Bezmaksas spēles nav nepieciešams lejupielādēt savā iekārtā, tāpēc to spēlēšana ir pilnīgi droša un nekaitīga.

Vai esi gatavs īstam drifta simulatoram!? Dedzini riepas Drift City pilsētā un pelni par to punktus. Kāp pa savām drifta karjeras kāpnēm un pērc jaunus auto, jo tikai ar jauniem un uzlabotiem auto varēsi sasniegt jaunas virsotnes. Drifta pilsētā ir 30 dažādi izaicinājumi. Daži no tiem ir pieejami tikai noteiktu laiku, tāpēc nepalaida garām savu iespēju.